Wieczór Mikołajkowy

Zarząd Oddziału PTTK im.A.Słowińskiego w Strzelnie zorganizował w dniu 6 grudnia 2012r. „Wieczór Mikołajkowy” w Zespole Szkół Licealnych w Strzelnie, poprzedzony     poświęceniem przez proboszcza parafii ks.kan.Ottona Szymków nowego biura Oddziału PTTK.

Głównym punktem spotkania było przekazanie Medalu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeranienis” dla Oddziału PTTK w Strzelnie w uznaniu zasług na rzecz Województwa Kujawsko-Pomorskiego i jego mieszkańców. Medal wręczył prezesowi Oddziału PTTK Zbigniewowi Domańskiemu vice-marszałek województwa Dariusz Kurzawa.

W części artystycznej wieczoru, młodzież Zespołu Szkół pod kierunkiem instruktorów muzyki: pana Krzysztofa Ciałkowskiego i pani Grażyny Adamskiej zaśpiewała kolędy i pastorałki, a zaproszeni goście i członkowie PTTK miło spędzili czas przy kawie.

e-max.it: your social media marketing partner